Jesteś tutaj

Pilarki tarczowe do drewna

Firma „Drew Met” działa na rynku od 1990 roku. Najpierw jako firma przetwarzająca drewno, bazująca w znacznej mierze na maszynach własnej konstrukcji.

Na bazie wieloletnich doświadczeń podjęliśmy się produkcji małych traków tarczowych oraz pilarek tarczowych dwuwałowych. Zastosowane w tych maszynach nowatorskie rozwiązania powodują, że cieszą się one dużym zainteresowaniem szczególnie małych firm przetwarzających drewno. Produkowane przez nas maszyny posiadają certyfikaty wydane przez Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie.

Przez wiele lat firma zajmowała się obróbką drewna, bazując w głównej mierze na maszynach własnej konstrukcji. Posiadając ogromny bagaż doświadczeń oraz techniczną wiedzę zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy maszyny o wysokich walorach użytkowych, poprzez dopracowanie wszystkich zespołów mających wpływ na prawidłowy proces pracy pilarki. W firmie konstruowane są małe traki tarczowe i pilarki tarczowe dwuwałowe, a obecnie producent może się pochwalić technologią, dzięki której w maszynach udało się zminimalizować zużycie energii elektrycznej oraz ograniczyć straty materiału. Urządzenia te pozwalają osiągnąć dużą wydajność, a przy tym wyróżniają się małymi gabarytami w porównaniu do parametrów.